"Solidarność, Uczciwość, Godność - realizacja tych rzeczy czyni nas spełnionymi"

autor: Kancelaria Claim&Insurance

 

Zespół Kancelarii

Stanowimy zespół prawników, radców prawnych, adwokatów z bogatym doświadczeniem prawniczym w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych. Jesteśmy zespołem osób, które od wielu lat związane są z rynkiem ubezpieczeniowym i finansowym. Pracowaliśmy dla największych w Polsce i Europie Środkowej - zakładów ubezpieczeń, również dla banków, a także posiadamy doświadczenie w bezpośrednim nadzorze nad rynkiem ubezpieczeniowym poprzez współpracę naszych prawników w Urzędzie Komisji Nadzoru Finansowego. Specjalizujemy się w szczególności w prawie cywilnym odszkodowawczym, prawie ubezpieczeń gospodarczych oraz prawie konsumenckim. Zdobyte doświadczenie we wskazanych instytucjach przekłada się na stosowanie adekwatnych metod i strategii działania, co powoduje, że dochodzenie roszczeń w imieniu naszych klientów jest znacznie skuteczniejsze.

 

Zakres specjalizacji Kancelarii

Kancelaria specjalizuje się w działalności prawniczej, która polega na świadczeniu usług doradztwa prawnego dochodzenia wszelkiego rodzaju świadczeń odszkodowawczych dla osób fizycznych oraz działalności gospodarczych, jako poszkodowanych, od zakładów ubezpieczeń lub innych podmiotów zobowiązanych do naprawienie skutków wyrządzonej szkody. Obsługujemy wszelkiego rodzaju ubezpieczenia, zarówno życiowe, osobowe jak i majątkowe. Kancelaria posiada siedzibę w Warszawie, natomiast świadczy usługi na rzecz klientów z terenu całej Polski oraz poza granicami kraju na różnych kontynentach świata.

 

Posiadamy własną obsługę medyczną

Współpracujemy z lekarzami specjalizującymi się w zakresie chirurgii, ortopedii, rehabilitacji, neurologii, neurochirurgii, chirurgii plastycznej, psychologii, w zakresie orzecznictwa medycznego w sprawach odszkodowawczych, w szczególności błędach medycznych. Wspieramy poszkodowanych w procesie leczenia.

 

Przejrzyste i uczciwe zasady współpracy

Zapewniamy uczciwe i jasne zasady współpracy, pobierane wynagrodzenie wyłącznie po uzyskaniu odszkodowania, a wynagrodzenie prowizyjne zawsze jest ustalane w uczciwej i etycznej wysokości. Umowa o dochodzenie roszczeń jest skonstruowana w celu niezbędnym dla realizacji usług na rzecz poszkodowanych, zapewnia równowagę stron kontraktu, poszanowanie praw osób poszkodowanych i ubezpieczonych. Wsółpracujemy z naszymi klientami za zasadzie wzajemnego zaufania i lojalności. 

 

Struktura organizacyjna

Dział Obsługi Klienta:  (+48) 22 247 82 74   biuro@cic-kancelaria.pl

Dział Prawny I (przedsądowy):  (+48) 883 774 528  odszkodowania@cic-kancelaria.pl

Dział Prawny II (sądowy):  (+48) 531 962 321  odszkodowania@cic-kancelaria.pl

Dział Rozwoju Biznesu:  wspolpraca@cic-kancelaria.pl

Dział Współpracy Agencyjnej:  wspolpraca@cic-kancelaria.pl

Doświadczenie

Prawnicy naszej Kancelarii posiadają wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług prawnych dla podmiotów z sektora finansowego, w szczególności dla zakładów ubezpieczeń, banków, firm faktoringowych i leasingowych.

  • Świadczymy kompleksowe doradztwo prawne dla podmiotów z sektora usług finansowych, w szczególności zakładów ubezpieczeń, agencji ubezpieczeniowych oraz brokerów ubezpieczeniowych.
  • Nasi prawnicy zajmowali się najpoważniejszymi medialnymi szkodami na terenie Polski. (Np. katastrofa PKP w Szczekocinach, obsługa szkód osobowych m.st. Warszawa, medialne sprawy błędów medycznych - błędne usunięcie nerki).
  • Bogate doświadczenie zawodowe oraz praktyczne, zdobyte podczas pracy w zakładach ubezpieczeń oraz KNF.
Zgłoś szkodę

Zgłoś szkodę

Napisz co się wydarzyło, odpowiemy

Porady prawne odszkodowania

Napisz do nas

Zamów spotkanie, przyjedziemy do Ciebie